امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶

*******( برای دریافت کتاب و رژیم به قسمت طریقه دریافت کتاب در سایت مراجعه کنید ) *******

<< بازگشت به صفحه اصلی
گزيده‌اي از نامه‌هاي رضايت‌بخش و محبت‌آميز خوانندگان

 

گزيده‌اي از نامه‌هاي رضايت‌بخش و محبت‌آميز خوانندگان

 

بيا در سايه فردا نشينيم      خدا را در همين دنيا ببينيم                     

 

لازم مي‌دانم در آغاز به شما جهت ابداع اين دستور لاغري تبريك عرض كنم و همچنين تشكرات خود را به خاطر نتايج فوق‌العاده‌اي كه براي بنده به ارمغان آورده. در واقع در مدت كمتر از 4 ماه 18 كيلو لاغر شده‌ام.

        مشهد ـ مهدي حاتمي

با سلام حضور شما دوست مهربان و روشنگر و مهربان، انشاءالله هر قدمي برمي‌داريد سراسر پيروزي و شادماني همراه داشته باشد. فرشته نجات و ساحل اميد من بعد از خداوند منان. اينجانب ناهيد جلالي فرد از قم با عنايت به خدا و راهنمايي شما از اسفند ماه 75 رژيم غذايي را شروع كردم و تا آخر مهر 76 كه 8 ماه مي‌شود 50 كيلو وزن كم كرده‌ام. انشاءالله كه در كارهاي خيرتان كه سلامتي و شادي و اميد به خانواده‌ها را به همراه دارد موفق باشيد. دعاي خير من بدرقه راهتان باشد.

        قم ـ ناهيد جلالي فرد

هر چند بدين وسيله شايسته نيست كمال تشكر و امتنان را دارم. به دليل اينكه شما يكي از بندگان خيرخواه پروردگار بوده و خداوند شما را وسيله‌اي در اين دنياي وانفسا قرار داده تا بتوانيد هم از نظر روحي و هم معنوي و خصوصآ جسمي بندگان غافل و بي‌خبر از استفاده صحيح نعمات خداوند را هدايت و راهنمايي نماييد و بنده از ايزد متعال خواستارم كه در مسير زندگي شما هيچ گونه گره و مشكلي ايجاد نشود و شما را در ادامه راه هر مشقت و سختي كه در پيش داريد ياري و همراهي نمايد. واقعآ از شما به جهت اين كه كمال لطف را در حق اينجانب كه از مشكل چاقي رنج مي‌بردم نموده‌ايد سپاسگزارم و خوشحالم از اين كه توانستم شما را از بين ميليون‌ها انسان آفريده خداوند بيابم و راه درست زيستن و شكر نعمات الهي را پيدا و به جا آورم و نيز اين حق را از سوي شما بر دوش خود حس مي‌كنم كه بعد از اين به افرادي كه به هر گونه از چاقي رنج مي‌برند شما را معرفي كنم. حسين اشتريان از خميني شهر در مدت 5/1 ماه 13 كيلو لاغر شده‌ام.

        خميني شهر ـ حسين اشتريان

غرض از مزاحمت و مكتوب اين نامه فقط يك جمله بسيار بزرگ و پرمحتوي در نوع خود جدآ زيبا و اثرگذار بوده كه مرا واداشت براي شما نامه‌اي بنويسم. اينجانب (اصغر: ق) يكي از متقاضيان روش شما در امر لاغر شدن با شماره پرونده......... از شهرستان اميديه ـ خوزستان مي‌باشم. قبل از هر چيز جا دارد بابت تمامي زحماتي كه براي ما مردم ايران زمين متحمل مي‌شويد به نمايندگي از همه علي‌الخصوص مردم خونگرم خوزستان از شما يك دنيا تشكر و قدرداني نمايم. جزوه شما به اعتقاد من بر مبناي 3 اصل مهم و اساسي پايه‌گذاري شده است و مهم اين كه 3 درس بزرگ را جداگانه به انسان آموزش مي‌دهد. درس‌هايي به اين مضمون:

1ـ با ياد خدا دل آرام مي‌گيرد يا در تمامي لحظات به ياد خدا بودن.

2ـ چه كنيم كه اعتماد به نفس داشته باشيم و داشتن اراده پولادين چگونه است.

3ـ چه شيوه‌هايي پيش بگيريم كه ابتدا سالم شده و اندامي متناسب به دست آوريم.

در هر حال من آن جمله شما (سعي كنيد درون قلب و مغز و سينه خود فقط جا براي عشق به خدا بگذاريد) را با خطي خوش در ورقي گلاسه به ابعاد 30×25 نوشته و قاب گرفتم و زير آن نوشته‌ام «پويا كاشاني» و آن را در دفتر مدرسه خودمان نصب نموده‌ام تا از طرفي اين جمله بسيار ارزنده آويزه گوشم باشد و از طرفي ديگر يادگاري از شما دوست ارجمند داشته باشم. در پايان شما را با تمامي خوبي‌هايتان به خداي بزرگ و منان مي‌سپارم.

        اميديه ـ اصغر. ق

من خديجه. ه  از شيراز ـ تا به حال كه 2 ماه مي‌گذرد 14 كيلو كم كرده‌ام. نمي‌دانيد چقدر بدنم سبك شده تمام دستورات شما را مو به مو انجام داده‌ام. شايد باور نكنيد تا به حال 50 بار اين كتاب را خوانده‌ام و همه آن را حفظ شده‌ام. باور كنيد زماني كه نوشته‌ها را مي‌خوانم بي‌اختيار گريه مي‌كنم زيرا وقتي كسي اين قدر با خدا در ارتباط هست انسان را تحت تأثير قرار مي‌دهد و من براي كسي كه بنده و مخلص خدا باشد احترام خاصي قائلم. ضمنآ من كه به خاطر ناراحتي معده‌ام از سايمتدين و راينتدين استفاده مي‌كردم با گرفتن رژيم شما ديگر مصرف دارو ندارم و از روزي كه رژيم مي‌گيرم وضعيت بدنيم بهتر شده و ديگر هيچ گونه سردرد سابق را ندارم و به خاطر لطفي كه به من كرديد من چطور وجدانم قبول مي‌كند آن را به كس ديگري بدهم و از آن روز تا به حال فقط برايتان تبليغ كرده‌ام و اميدوارم روزي برسد كه شما را از نزديك ببينم ولي برايتان هميشه دعا مي‌كنم.        شيراز ـ خديجه. ه

من يكي از علاقمندان رژيم شما هستم و واقعآ از شما ممنون و سپاسگزارم و از وضعيت حال خود بسيار خوشحال و راضي هستم. اميدوارم در تمام مراحل زندگي موفق و مؤيد باشيد. من زيبا اسدي از شهرضا در فاصله 2 ماه 15 كيلو لاغر شده‌ام.

        شهرضا ـ زيبا اسدي

سيد عبدالرضا عبدالمنافي از شيراز 18 ساله ـ در عرض 5/2 ماه 20 كيلو كم كرده‌ام. با توجه به اين كه تأكيد نموده بوديد نتيجه كار را حتمآ خدمتتان اطلاع دهم اينجانب با لطف خدا و راهنماي‌هاي شما استاد عزيز به حد نصاب وزنم رسيده‌ام و خواستم با اين كار هم از شما تشكر نموده و هم جهت اطلاع خواستاران اين نوع رژيم موفقيت كار را در مجله اعلام فرماييد. متشكرم

        شيراز ـ سيد عبدالرضا عبدالمنافي

من يكي از متقاضيان شما با شماره پرونده....... هستم. اول به لطف خدا و شما و دوم به همت خودم تاكنون 4 ماهه 30 كيلو كم كرده‌ام از شما سپاسگزارم. خواهرتان سهيلا م. از رشت

        رشت ـ سهيلا. م

ضمن آرزوي توفيق به اطلاع مي‌رسانم اينجانب آذر ملوك حسن پور با شماره پرونده ...... از تبريز با خواست پروردگار و راهنمايي شما توانستم در مدت 3 ماه 16 كيلو لاغر شوم. ضمن اين كه پا دردم خوب شده از تشويق‌هاي شما براي به دست آوردن سلامتي خود تشكر مي‌كنم. اميدوارم در راهي كه براي خدمت به مردم در پيش گرفته‌ايد با عنايات خداوند مهربان پيروز باشيد.

        تبريز ـ آذرملوك حسن‌پور

ضمن عرض خسته نباشيد لازم است از همين اول از طرف پدرم كه قبلاً از چاقي رنج مي‌برد ولي حالا در حدود 45 روز است از رژيم چاقي شما استفاده مي‌كند و 20 كيلو از وزنشان كم شده (لذا خواستم از طرف پدرم) يك خسته نباشيد و تشكر فراوان را از زحمات شما ابراز نمايم و چون خودم مايلم كمي چاق شوم مجددآ برايتان حواله نموده‌ام چون من متأهلم لطفآ دستورات لازم را برايم بفرستيد. نام پدرم آقاي كريم سنندجي از مريوان مي‌باشد.

        مريوان ـ حافظ سنندجي

اينجانب علي عسگر جهانگيري از مسجد سليمان كه در 20/7/76 كتاب به دستم رسيد تاكنون كه 15/9/76 مي‌باشد مقدار 17 كيلو گرم وزن كم كرده‌ام به طوري كه تمام دوستانم انگشت حيرت به دهان گرفته و متعجب شده‌اند.

        مسجد سليمان ـ علي عسگر جهانگيري

ضمن عرض سلام. سلامتي و موفقيت شما را از خداوند بزرگ خواهانم. حال من بحمدالله خوب است كلاً ناراحتي‌هايي كه قبلاً داشته‌ام به لطف خدا و دستورات رژيم لاغري شما برطرف شده از شما صميمانه راضي و ممنونم. مي‌خواهم به رژيم ادامه دهم چون اصلاً دلم نمي‌خواهد از اين وضع كنوني دربيايم. زيبا حسين‌نيا از اوز فارس در عرض 5 ماه 22 كيلو لاغر شده‌ام.

        اِوَز فارس ـ زيبا حسين‌نيا

با عرض سلام و اميد توفيق عبادات شما، بنده يكي از كساني هستم كه اول با كمك خداوند بزرگ و بعد با ياري و راهنمايي آن عزيز گرانقدر توانستم در مدت نه چندان كوتاه 7 ماه 42 كيلوگرم از وزن خود را كاهش داده و داراي روحيه شاد و سلامت كامل و تناسب اندام برخوردار باشم و از اين كه مرا در رسيدن به وزن و سايزهاي ايده‌آل ياري داديد سپاسگزارم.

        تهران ـ راضيه فتح‌الهي

اينجانب سيما. ن. از اصفهان كتاب ارسالي شما را به طور كامل اجرا كردم و اكنون به لطف خداوند در مدت 5/2 ماه 11 كيلو اضافه كرده‌ام. مي‌خواستم بدين وسيله از شما به خاطر راهنمايي‌هاي خوبتان تشكر كنم و آرزوي موفقيت روزافزون براي شما از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.

        اصفهان ـ سيما. ن

انشاءالله در تمام طول زندگي بتوانيد با راهنمايي‌هاي مفيد وانحصاريتان هميشه مشوق و مشكل‌گشا باشيد. از اين جهت عرض كردم مشكل‌گشا چرا كه مسئله لاغري و چاقي مشكل بزرگ و تقريبآ مسئله‌آفريني براي بيشتر مردم شده بود و همچون گره كوري در زندگي خانم‌ها و آقايان به وجود آ مده و سال‌ها با اين مسئله بغرنج دست به گريبان بودند و اين شمابوديد كه توانستيد اين گره كور را باز كنيد، البته به شيوه درست و اساسي و البته انحصاري. به شما تبريك مي‌گويم و موفقيت‌هاي روزافزون شما را خواهانم. بايد عرض كنم من دخترخاله خانم منيژه. ر. از شهرستان كلاچاي از استان گيلان و همچنين آقاي خيرالله. ب. از قوچان و خانمشان نرگس. ر و دخترخاله ديگرم خانم صديقه. ر. از بندرلنگه كه حدود 2 ماه پيش با شما مكاتبه كرده‌اند هستم كه همگي نمونه بارزي از تدبير و درايت شما هستند و توانستند به نتيجه بسيار مطلوبي دست پيدا كنند. به همين جهت من هم مصمم شدم با شما مكاتبه نمايم تا به وزن دلخواهم برسم.

        مشهد ـ ليلا. ج

اينجانب ن. م. از اروميه 18 روزه 7 كيلو از چربي‌هاي اضافي بدن را كم كرده‌ام و اين را مديون شما هستم. جزوه شما در روش خوردن، خوابيدن، كار كردن من بسيار مؤثر بوده و توانستم بر خوردني‌هاي بي‌جا غلبه كنم و سخنان شما قبل از رژيم غذايي بر من مؤثر واقع شد.

        اروميه. ن. م

با عرض سلام و تشكر از راهنمايي و ارشاد شما توانستم از بيماري چاقي رهايي يابم و از وضعيت جسماني خوبي برخوردار باشم و در عرض 5/4 ماه 27 كيلو از وزن خود بكاهم آرزو دارم شما را از نزديك ببينم و قدرداني كنم.

        رامسر ـ زليخا جمشيدنژاد

قبل از هر چيزي بايد از شما خيلي خيلي تشكر كنم كه با دادن اين دستورالعمل بسياري از دردهاي مرا درمان كرديد و اين را مديون زحمات شما هستم. ماه بانو محمدزاده از گنبدكاووس 34 كيلو در 5 ماه لاغر شده‌ام.

        گنبدكاووس ـ ماه‌بانو محمدزاده

با راهنمايي‌هاي شما و به شكر خداوند توانستم در مدت 4 ماه 24 كيلو لاغر شوم و الان هم در وضعيت جسمي خوبي به سر مي‌برم ولي نمي‌دانم شما را چه بنامم، شما نجات دهنده من هستيد از خداوند متعال تمنا دارم كه هميشه يار و حامي انسان دوستي مهربان مثل شما باشد.

        اردبيل ـ نغمه پارسا

با سلام، من طبق نوشته شما عمل كردم و زماني در حدود 1 ماه را رژيم گرفتم سرانجام شما نوشته بوديد به دستورات داخل جزوه مو به مو عمل كنم. پانزده روز از رژيم غذايي مي‌گذشت كه من به شدت تغيير كردم سرانجام بعد از يك ماه كه خودم را وزن كردم با كمال تعجب ديدم از 85 كيلو به 65 كيلو رسيده‌ام و بعد از 8 روز ديگر به 60 كيلو رسيدم خيلي خوشحال شدم و خدا را شكر كردم و براي شما نيز دعا كردم.

        مرودشت ـ حاجي رضا بانشي

با سلام به شما، من بدري. ن. از تهران توسط يكي از دوستان با جزوه شما آشنا شدم و از 6 مهر تا امروز كه 12 آبان است دستورات را مو به مو اجرا كردم و در عرض اين مدت 7 كيلو لاغر شده‌ام، البته موقع شروع 95 كيلو وزن داشتم اولاً من كه 51 سال دارم به دليل داشتن گواتر و استعداد چاقي زياد بارها خود را لاغر كرده و دوباره چاق شده‌ام وقتي جزوه شما به دستم رسيد گفتم امكان ندارد من خيلي كمتر از اين‌ها مي‌خورم دائم گرسنگي مي‌كشم نه تنها لاغر نمي‌شوم چاق‌تر هم مي‌شوم با وجود اين چون از نظر سلامتي و راحتي رژيم خوبي به نظر آمد آن را شروع كردم كه خوشبختانه در اين مدت كم خيلي خوب جواب داد به اضافه اين كه از نظر روحي و جسمي خيلي حالم بهتر شده و به علاوه اصلاً گرسنگي نكشيدم به اين دليل اولاً خواستم صميمانه از شما تشكر كنم و ثانيآ برايتان بگويم روزي نيست كه چندين بار شما را از ته دل دعا نكنم و ثالثآ با پرداخت مبلغ آن لااقل از نظر وجداني راحت باشم.

        تهران ـ بدري. ن

از آن جايي كه مدت زمان زيادي از ناراحتي معده رنج مي‌بردم تصميم گرفتم تا به دستورات شما عمل كنم و اتفاقآ برخلاف انتظارم از همان روز اول عادت كردم و به مدت 6 ماه ادامه دادم كه بحمدالله نه تنها هيچ مشكلي برايم پيش نيامد بلكه 24 كيلو لاغر شدم و از همه مهم‌تر اينكه ناراحتي معده‌ام از روز دوم شروع رژيم به طور كلي از بين رفت...

        بندر گنگ ـ گل‌نما آبسالان

اينجانب در ابتداي شروع 90 كيلو وزن داشته‌ام كه پس از چهارماه و نيم به 52 كيلو رسيده‌ام، يعني 38 كيلو كاهش وزن داشته‌ام. با تشكر فراوان و آرزوي موفقيت براي شما و خانواده خواهشمندم نام مرا با نام مستعار (س ـ خ) چاپ نماييد.

        شيراز ـ س. خ

...كتاب شما شنبه 25/2/77 به دستم رسيد كه ديدن آن واقعآ خوشحالم كرد و آن را تا شب حداقل چهار مرتبه خواندم. به راستي كه جملات ساده و بي‌رياي شما مرا به شدت تحت تأثير قرار داد. فكر مي‌كنم نوع رژيم و تغذيه سالمي كه آموزش داده‌ايد و گفته‌هاي شما و روحيه غيرقابل تصوري كه به دنبال مطالعه كتاب، با صفاي شما به انسان تلقين مي‌شود در سوخت چربي‌ها مؤثر واقع مي‌گردد و در حقيقت اين را بدون اغراق عرض مي‌كنم كه معجزه رژيم گفتار نيك و پر از لطف شماست. ...ضمنآ خوشحالم كه براي دريافت كتاب صبر كردم و به جزوه قانع نشدم. كتاب بسيار زيبا طراحي و جمع‌بندي شده است...

        تهران ـ افسانه. ت

بدانيد كه در اين عمر كوتاه چقدر عذاب كشيده‌ام، چه احساس بدي داشتم، ولي در سايه خداوند با دستورات شما از اين عذاب راحت شدم و توانستم پس از 3 ماه 20 كيلو كم كنم. واقعآ رژيم غذايي شما بدون عيب و نقص بود و از خداوند آرزو دارم تا افراد گرفتاري همچون مرا از اين عذاب نجات بدهيد.

        اروميه ـ سالومه رنگرز

اينجانب الهام صادقي رژيم جالب شما را كه شامل همه ويتامين‌ها مي‌شود انجام داده‌ام و در طي روز اصلاً احساس گرسنگي نمي‌كردم. من بيشتر از نصايح شما استفاده كردم. و بيشتر همين نصايح مرا تحت تأثير قرار داد اصلاً فكر نمي‌كردم بتوانم 10 كيلو لاغر بشوم بدون هيچگونه ناراحتي و نه تنها اين رژيم در پوست صورت من هيچ گونه اثر بدي نگذاشت به قولي خيلي هم بهتر شده. خواهان سلامتي شما در تمام طول زندگيتان خواهم بود.

        تهران ـ الهام صادقي

اينجانب شكيلا. ن از تهران در سال 75 با 140 كيلو شروع كردم كه 50 كيلو در 8 ماه اول و 40 كيلوي بقيه را به مرور به مدت 12 ماه ديگر كم كردم. مشكلاتي داشتم از جمله كم‌كاري غده تيروييد، نامنظم بودن وضعيت ماهانه، با وجود اينكه تحت نظر بودم معالجه نمي‌شدم. الحمدالله بعد از 11 سال بعد از استفاده از اين روش هم 90 كيلو كم نمودم و هم صاحب فرزندي ديگر شدم هم از لحاظ جسماني (تيروئيد و زنان) كاملاً سالم گشته‌ام و به راستي كه اين سخن دروغ نيست كه پروردگار مهربان تا بدان حد به بندگان خود لطف داشته كه براي آسايش آنها در دنيا فرشتگاني فرستاده به مثل انسان. باشد كه قابل باشيم و از اين موهبت پروردگار نهايت استفاده را بنماييم و پي به معجزات الهي و خواص غذاهاي خوب او ببريم.

        تهران ـ شكيلا. ن

اينجانب محبوبه محمدظاهري، سن 28 سال وزن 120 كيلو با اين مشكلات: 1ـ عفونت مثانه 2ـ پا درد و كمر درد بيش از حد 3ـ برونشيت 4ـ تنگي نفس كه تصور مي‌شد ناراحتي قلبي است ـ5 صورتي بسيار خراب كه هر چند ماه بايد به دكتر پوست مراجعه مي‌كردم 6ـ يكي از پاهايم واريس داشت كه بر اثر چاقي، باد مي‌كرد و درد عذابم مي‌داد 7ـ اصلاً لباس حاضري به من نمي‌خورد ـ8 ناراحتي عصبي كه بر اثر ظاهر چاق پيدا كرده بودم. تمام پزشكان مي‌گفتند وزنت زياد است، دفعه بعد كه آمدي بايد لاغر شده باشي.

9 ماه بعد: وزن 60 كيلو 1ـ بيماري عفونت مثانه بر اثر خوردن آب زياد از بين رفته 2ـ ديگر اصلاً پا درد و كمر درد ندارم 3ـ برونشيت بر اثر غذاهاي آب پز و پرهيز از خوردني‌هاي ناجور از بين رفته 4ـ ديگر تنگي نفس ندارم 5ـ صورتم بسيار شفاف و پوستي زيبا پيدا كرده‌ام 6ـ واريس پايم درد نمي‌كند و كم كم محو شده 7ـ همه نوع لباس به تنم مي‌خورد 8ـ ناراحتي عصبي كه بر اثر ظاهر چاق پيدا كرده بوم از بين رفته ديگر همه چيز را زيبا مي‌بينم، بسيار خوشحالم. زندگي خانوادگي‌ام شيرين شده و حالا همسرم به قدري مرا دوست دارد كه حاضر است تمام زندگي را از دست بدهد ولي مرا از دست ندهد.

سلامي گرم به داغي كوه‌هاي آتشفشان و لطافت و زيبايي گل محمدي. اميدوارم كه مادر خوبم زير سايه لطف خداوند، زمان را به خوبي سپري سازي، تويي كه درس خداشناسي و خودشناسي را به ما آموختي، از صميم قلب از تو تشكر مي‌كنم. درست است كه خدا از همه چيز عزيزتر و بالاتر است و تا خواست او نباشد برگي از درخت نمي‌افتد اما هدايت كردن انسان‌ها شغل معلمين فداكار است كه از طرف خداوند انتخاب مي‌شوند. اميدوارم شما معلم فداكار مرا ببخشيد كه دير برايتان نامه نوشتم فقط مي‌خواستم بگويم كه كارهاي زيادي براي لاغر شدن انجام دادم از جمله: گرسنگي‌هاي فراوان، ورزش‌هاي سخت، گوشواره لاغري، ژل‌ها و تشك‌هاي لاغري، دستگاه‌هاي مختلف ورزشي در كنارش غصه خوردن به خاطر حرفهاي ديگران و بالاخره هر كار ديگري كه منجر به لاغري مي‌شد، ولي همگي بي‌نتيجه بودند تا اينكه مادرم آگهي شما را ديد، كتاب را تهيه كرديم و به لطف خداوند اراده خوبي كه به من داد و رژيم صحيح شما كم‌كم لاغر شدم و همين طور تمام بيماري‌ها و نگراني‌هايم برطرف گرديد، ديگر از خوشحالي در پوست نمي‌گنجيدم و راضي هستم نام و فاميل مرا در كتابتان چاپ كنيد. هم خودم و هم همسرم راضي هستيم ديگران متوجه سلامتي و زندگي خوب خود بشوند. 9 ماهه 60 كيلو كم كرده‌ام.

        تهران ـ محبوبه محمدظاهري

اينجانب محمد. ع از شيراز در مدت 5/5 ماه 50 كيلو كم كرده‌ام. تا اوايل فروردين سال 78 من 114 كيلو بودم كه از اين اضافه وزن مفرط بسيار رنج مي‌بردم نه مي‌توانستم بخوابم نه بنشينم و نه فعاليت‌هاي بدني داشته باشم. چربي خون و فشار خون داشتم و از اين اضافه وزن دچار تپش قلب مي‌شدم تا اينكه آگهي شما را ديدم و شروع كردم، حالا به وزن ايده‌آل رسيده‌ام و ابراز مي‌دارم كه اين سلامتي و شادابي مرهون زحمات بي‌دريغ شماست كه به فكر هموطنان خود هستيد مي‌دانم رژيم لاغري شما تاكنون بي‌نظير بوده كه در دوران رژيم و بعد از آن سلامتي فرد تضمين است و هيچ گونه عوارض جانبي ندارد. فقط معجزه اين رژيم معجزه قرن است و اين اغراق نيست.

        شيراز ـ محمد. ع

با سلام، دعاها، قدرشناسي، تشكر، تبريك و ارسال دنيايي انرژي و ارتعاشات مثبت الهي ـ عزيز دلم اين كتاب كوچولو، رساله عشق و شناخت بيشتر است تا رژيم لاغري ـ پيامي كه مابين سطور بود را دريافت داشتم، با شما احساس خويشي مي‌كنم و خدا را شكر كه اين همه موفقيد، بدون شك: «هذûا مِن فَضل رَبّي»

خانم پويا كاشاني، در نيم قرن عمر گذشته‌ام هيچ روشي را چنين مفيد نيافتم، علتش هم ارتباط با خدايي است كه با روح و باورها قرين است. شايد اگر نمي‌گفتيد مثل روزه نيت كنم و از خداوند استمداد بجويم پس از 25 روز چنين نسبت به پلو و چلو و... بي‌تفاوت نبودم. من كلاً گوشتخوار نيستم اين گوشتي را كه ظرف اين مدت خورده‌ام مساوي يا بيش از گوشتي است كه در همه عمرم خورده‌ام. در هفته اول حدود 3 كيلو و در مجموع 5 كيلو كم شده‌ام با وجود اينكه 2 هفته به علت گچ گرفتگي پايم راهپيمايي نداشته بودم.

        كرج ـ زرين تاج. پ

الهي خانم پويا كاشاني هر آرزو و هدفي كه داري به اميد خداوند عزوجل راحت به آن دست يابي. خانم پويا، فرشته نجات زيباترين كلمه‌ايست كه شما را به نام آن خطاب مي‌كنم و قلبآ ايمان پيدا كرده‌ام. اينجانب سيدابوالفضل ميرحسيني بعد از انجام آزمايشات متفاوت، پزشك معالج بنده اظهار نگراني شديد نمودند چرا كه كلسترول و تري گليسيريد بسيار بالا داشتم. خونريزي داخلي روده داشتم كه باعث سياهي مدفوع مي‌شد، چربي رگ‌هاي قلبم زياد و باعث اختلال در ضربان قلبم و همچنين سوزش آن مي‌شد. زانوهايم را كه اصلاً نمي‌توانستم به آساني حركت دهم و در عبادات مشكل داشتم كه همسرم مرا تشويق به خواندن نماز نشسته روي صندلي كرده بود. استخوان‌هاي دست‌هايم، پشتم و كتفم بعضي روزها و شب‌ها درد مي‌گرفت و سردردم زياد مي‌شد. لاجرم قرص مسكن مي‌خوردم. بي‌حال و بي‌حركت بودم و شبها تا پاسي از شب بيدار و صبح‌ها تا نزديك ظهر خواب بودم. بسيار تنبل وحالات يك آدم از كار افتاده را داشتم و خودم هم ديگر تسليم آنها شده بودم و مي‌گفتم بالاي 50 سال سن يعني سقوط و سرازيري عمر. لذا توجهي نداشتم و تنها خانواده‌ام خصوصآ همسرم نگران و پيگير سلامتي من بود. ناراحتي گوارش و معده هميشه همراهم بود، يبوست شديد داشتم و به هر حال تسليم دردها شدم.

تا اينكه در 7/2/82 كتاب معجزه رژيم به دستم رسيد، بعد از 2 روز مطالعه و بررسي با انگيزه بالا با همكاري صميمانه همسرم و اراده خودم و آنچه در كتاب بود عمل كردم و اكنون 92 روز از رژيم مي‌گذرد. از 88 به 69 رسيده‌ام. انگار سال‌ها جوان شده‌ام، بدنم فعاليت زيادي مي‌طلبد و كليه ناراحتي‌هايم رفع شد و خدا را شكر مي‌كنم.

        تهران ـ سيدفضل‌الله ميرحسيني

خانم حميده. الف در عرض 2 هفته پس از رژيم پويا كاشاني، قند خونم از 300 و 400 به 110 رسيده است. حميده. الف

خانم فاطمه. ز از ورامين بعد از 22 كيلو وزن كم كردن، بيماري‌هاي زيادي از جمله ناراحتي اعصابم الحمدالله برطرف شده است.

        ورامين ـ فاطمه. ز

خانم مهري. س داراي ناراحتي ورم معده بودم كه بعد از 15 كيلو وزن كم كردن، كاملاً بهبود يافته‌ام.    مهري. س

الهام تيموريان از بوشهر با وزن 92 كيلو و داراي ناراحتي‌هايي از جمله، سردردهاي شديد، دردهاي عضلاني شديد، چربي بالا و گاهآ نفس تنگي و همچنين داشتن سايز 58 بعد از 30 كيلو كه در عرض 6 ماه كم كرده‌ام تمامي بيماري‌هايم بهبود يافته و گويا دوباره متولد شده‌ام و جالب اينكه سايزم به 40 رسيده است.

        بوشهر ـ الهام تيموريان

خانم اشرف‌السادات. ط از اراك، 47 ساله در مدت 6 ماه 26 كيلو لاغر شده‌ام، بيماري قند، اعصاب، معده و روده داشتم كه به شكر خدا خوب شده، فشار خون از 14/18 به 8/12 رسيد. قند خونم 240 بوده كه به حد نرمال سيده و قبلاً روزي 2 قرص اعصاب استفاده مي‌كردم كه به دستور پزشك آن را كنار گذاشته‌ام.

        اراك ـ اشرف‌السادات. ط

به مدت 13 سال بعد از فرزند اول، صاحب فرزند نمي‌شدم كه بعد از لاغري به مقدار 17 كيلو در 5/2 ماه، مجددآ صاحب فرزند شده‌ام.

        كرمانشاه ـ ژاله. الف

آقاي عليرضا حسين پور از قم ـ در عرض 5/2 ماه، 35 كيلو لاغر شده‌ام. به دليل ديسك شديد كمر كه در اثر تركش زمان جنگ داشتم كه دكتر مرا از راه رفتن منع كرده بود فعلاً ديسكش خوب شده روزي 2 ساعت راهپيمايي مي‌كنم، سردرد سخت و بدي داشتم كه با آمپول و 2 قرص مسكن تأثير نداشت كه الان مدت 5/2 سال است كه از سردرد ديگر اثري نيست. خود و همسرم هر دو سلامت هستيم و باعث تعجب دوستان و فاميل شده‌ايم.

        قم ـ عليرضا حسين‌پور

بعد از 16 كيلو وزن كم كردن، چربي خونم از 750 به 250 رسيده، پادرد، كمردرد، دست درد و سردرد همه از بين رفته، اخلاق بدي داشتم كه خوش اخلاق شده‌ام از همه مهم‌تر خيلي خيلي زيبا و خوش هيكل شده‌ام.     اكرم. خ

كتاب معجزه رژيم، كتاب خوبي است، آن را بهتر از كتاب‌هاي ديگر ديدم هم در زمينه روان انسان كار كرديد و هم در زمينه جسمي و هم در زمينه مذهبي. در زمينه روان مثل اعتماد به نفس و شادابي و سلامتي ـ در زمينه جسمي به وضع تشريحي بدن پرداختيد و در زمينه مذهبي شناختن خداوند تبارك و تعالي كه كاري بسيار ارزشمند و كم نظيري بود. باور كنيد با اين حرف‌هايي كه مي‌زنيم اصلاً اهل تملق و ريا و چاپلوسي و تظاهر نيستيم و اين را به خاطر دلمان به شما مي‌گوييم. اين شماييد كه براي فرد فرد اين مملكت زحمت كشيديد و چه زحمتي كه همراه با پژوهش و تحقيق و تفسير و نوشتن كتابي كه اسمش را معجزه رژيم گذاشتيد واقعآ هم خوب معجزه مي‌كند.

        تهران ـ محمد هادي. ه

اينجانب فاطمه. الف در مدت 3 ماه 15 كيلو وزن كم كردم و سردرد، نفخ معده و جوش‌هاي صورتم بهبود يافته و ريزش مو هم ندارم.

        فاطمه. الف

بعد از 17 كيلو وزن كم كردن، سردردهاي خيلي زيادم برطرف شده، واريس پا كه به شدت مرا اذيت مي‌كرد، بهبود يافته و سلامتي كامل خود را فقط با نظر خداوند و اراده خود و اجراي اين دستورات به دست آوردم.

        مرودشت ـ صديقه. ب

اينجانب زهرا اميني از نجف‌آباد در 45 رز 12 كيلو لاغر شده‌ام و 5/5 سانت به قدم اضافه شده.      نجف‌آباد ـ زهرا اميني

خانم اكرم پناه فروغي ـ بعداز 22 كيلو كم شدن وزن، پوستم بسيار شاداب شده و به قدري رشد موهاي سرم و به خصوص ناخن‌هايم زياد شده كه مرتب بايد كوتاه كنم.

        اكرم پناه فروغي

خانم فاطمه بيات ـ بعداز 11 كيلو وزن كم كردن بيماري كم خوني و كم خوابي‌ام برطرف شده همچنين پوست صورتم نيز صاف و شفاف شده است.

        فاطمه بيات

برگزيده‌اي از نامه 11 صفحه‌اي خانم خاطره ـ ر از تهران

...تا سن 20 سالگي اندام خوبي داشتم بعد از 5 حاملگي بيماري از راه رسيد، مبتلا به ناراحتي اعصاب شدم، حوصله كار كردن نداشتم، ناراحتي معده و ورم معده شروع شد، نه صبحانه، نه شام مي‌خوردم ولي چاقي كم نمي‌شد. رژيم‌هاي متفاوت بيشتر اعصابم را ضعيف كرد، كلاس‌هاي لاغري هم جوابگو نبود، آن قدر دكتر مي‌رفتم كه ديگر خودم جواب آزمايش‌ها را مي‌خواندم در مدت نه چندان زيادي چربي خونم سه برابر شد و دكتر به پايين آوردن وزن توصيه شديد كرد.

از طريق پسرم باآگهي پويا كاشاني آشنا شدم، بعد از 2 ماه كه از رژيم گذشت، ديگر خسته نمي‌شدم، ضعف نداشتم به پزشك مراجعه كردم بسيار متعجب شد و گفت: باورم نمي‌شود بيماري مثل شما بايد خيلي دارو بخورد تا خوب بشود اما شما بدون دارو، به حد نرمال رسيديد، خدا را شكر كردم كه در مدت 2 ماه، بيماري 10 ساله‌ام خوب شده 17 كيلو لاغر شده‌ام حالا ديگر ناراحتي معده و ورم معده‌ام خوب شده است. يبوست مزمن به كلي خوب شد، به خاطر داروي اعصاب مدت‌ها نماز صبح قضا مي‌شد، به فرزندان رسيدگي نمي‌كردم ولي حالا خيلي سرحالم و به همه امور رسيدگي مي‌كنم. نمي‌خواهم دست از رژيم بردارم. همچنين چربي دور قلبم برطرف شده و كبدم هم كه بزرگ شده بود الحمدالله به حد طبيعي رسيده است. باور كنيد حالا كه نامه مي‌نويسم گريه مي‌كنم براي گذشته‌ام كه چه بر من گذشته نمي‌دانستم در دوران حاملگي و شيردهي چي بخورم ولي حالا در سن 40 سالگي خدا را شكر مي‌كنم كه او را شناختم و سلامتيم را باز يافتم.

چرا نبايد هر خانواده ايراني يك كتاب پويا كاشاني داشته باشد؟ من مي‌گويم: برادر و خواهر اگر متناسب هستيد يا لاغر يا چاق، يا بيمار با معجزه رژيم پويا كاشاني همراه شويد اول خداوند بعد معجزه خوراكي‌هاي خدا در كناب معجزه رژيم پويا كاشاني.

        تهران ـ خاطره. ر

از ناراحتي كمر (ديسك كمر) رنج مي‌بردم، اكنون 4ماهه كه 20 كيلو كم كرده‌ام خيلي بهتر شده‌ام كه تمامي اين محبت‌ها را مديون شما هستم. من آرزوي سلامتي شما را از خداوند متعال خواهانم و اميدوارم در تمامي مراحل زندگي و كارهايتان موفق و مؤيد باشيد.

        ايذه ـ زينب ارشادي

تپش قلب، درد قفسه سينه، نفس تنگي، جوش‌هاي پوستم همگي برطرف شده است.

        كرج ـ فاطمه احمدي

اينجانب قدير نصيري با اينكه ايست قلبي و 5 بار سكته قلبي را پشت سر گذاشته بودم با اين روش توانستم در عرض 2 سال 24 كيلو لاغر شوم كه هم براي پزشكان ايراني و هم پزشكم در انگلستان باعث تعجب شده بود. من كه 16 پله منزل را ماهي يك بار آن هم هر پله مي‌ايستادم و بعد بالا مي‌رفتم يك باره بالا مي‌رفتم حتي به من مي‌گفتند مثل يك جوان برومند سالم شده‌اي. هر اندازه كه از خداوند تشكر كنم كم است و همين طور از خانم پويا كاشاني.

        تهران ـ قدير نصيري

اينجانب افسانه. ت از كرند غرب ضمن عرض سلام و ادب حضور سركارخانم پويا كاشاني فردي كه قلبي مهربان و روشنگر دارد هر قدمي برمي‌دارد سراسر موفق و پيروزمند است زيرا وقتي كه پروردگار يكتا وي را وسيله اِخلاص در اين دنيا قرار داد تا بتواند انسان‌هاي دل شكسته و غمگين را همانند من از نظر روحي و جسمي هدايت كند لازم مي‌دانم اين معجزه را به خاطر خلاقيت و ابتكار به شما تبريك عرض نمايم. زيرا من با 95 كيلو وزن بعد از 4 ماه بدون هيچ گونه ناراحتي و عوارض توانستم به وزن 52 كيلو برسم. اگر روز خورشيد را، راهبه صومعه‌اش را، پرستوها بهار را فراموش كنند من هرگز زحمت و تلاش ترا فراموش نخواهم كرد و سپاس و تشكر كسي را كه در دروازه‌هاي طلايي عشق را بر رويم گشود. خواهر تو

        كرند غرب ـ افسانه. ت

اينجانب فرزانه. ص از اصفهان 4 ماهه 20 كيلو كم كرده‌ام. از زمان شروع رژيم علاوه بر سبكي جسم احساس مي‌كنم افكارم و روحم نيز تصفيه شده. شاداب، جوانتر و با حوصله شده‌ام. سستي و كرخي كه قبلاً داشتم از بين رفته. قبل از رژيم از خراب شدن پوستم نگران بودم با اينكه 20 كيلو كم كردم نه تنها پوست صورتم خراب نشده حتي يك چروك نيافتاده بلكه پوستم بسيار لطيف و روشن‌تر شده. شوره سرم هم بعد از سال‌ها از بين رفته، قبل از رژيم سردردهاي ميگرني داشتم كه از 15 سال پيش هفته‌اي دو بار هر بار 2 روز مرا از كار و زندگي مي‌انداخت فقط با آمپول‌هاي قوي و گران آن هم در صورت استراحت آرام مي‌شد. ولي الان با وجود پياده‌روي حتي زير آفتاب در اين 4 ماه تنها 4 مرتبه دچار سردرد شدم كه فقط با يك مسكن معمولي و بدون استراحت كاملاً خوب مي‌شود. قبل از رژيم به دليل اضافه وزن شب‌ها نمي‌توانستم بخوابم. حالت خفگي در خواب به من دست مي‌داد كه تا صبح نيمه نشسته مي‌خوابيدم. از هفت سال پيش به جهت اضافه وزن و گودي كمر ديسك مهره 4 و 5 كمرم بيرون زده بود و درد آن مرا آزار مي‌داد الان گودي كمرم كم شده و مهره‌هايم به حالت طبيعي برگشته است. همچنين تاندوم‌هاي پشت پاهايم متورم و دردناك شده بود كه قرار بود عمل كنم اكنون برطرف شده. عادت ماهانه كه از ابتدا هر سه ماه يك بار آن هم از آمپول استفاده مي‌شد دو ماه است كه تنظيم شده. ترشح بيش از حد اسيد معده در شبانه‌روز باعث ناراحتيم بود كه هم اكنون برطرف شده، مقاومتم در مقابل بيماري‌ها زياد شده. زمستان‌ها چندين بار سرماخوردگي داشتم امسال با اينكه افراد منزل سرماخوردگي داشتند حتي يك بار مبتلا نشدم. هزينه‌هايي كه سال‌ها براي امراضم متحمل مي‌شدم اكنون صرف تغذيه بهتر خانواده مي‌شود. خداوند را شاكرم كه اين راه را نشانم داد و درس‌هايي كه از شما گرفتم انشاءالله بتوانم براي خود و خانواده‌ام به كار برم.

        اصفهان ـ فرزانه. ص

من هم با 19 سال سن يكي از متقاضيان كتاب بودم. ابتدا كه آن را خواندم باور نداشتم كه آن اسامي حقيقت داشته باشد زماني كه شروع نمودم بعد از 2 ماه 21 كيلو لاغر شدم و هر روز متوجه سلامتي و تغييرات بدنم مي‌شدم و خدا را شكر مي‌كنم كه به اين نقطه رسيدم. موضوع مهمي كه بايد بگويم پدرم حدود 6 سال بود كه ورشكسته و خانه‌نشين شده بود بعد از خواندن كتاب احساس تازه پيدا كرد و با توكل به خدا از بانك وام گرفت و مجددآ توليدي كوچكي به راه انداخت. همه خانواده موقعيتمان را مديون شما هستيم.

        تهران ـ امير. م

من زهرا خسروي هستم نه تنها در مدت 5/1 ماه با اين رژيم توانستم 13 كيلو كم نمايم، موهايم كه سفيد شده بود نصف آن مجددآ سياه شده و صورتم جوان و شاداب، اصلاً جوان جوان شده‌ام حتي ناخن‌هايم كه دائم مي‌شكست حالا سفت شده. چشم چپم را كه در 8 سالگي عمل كرده بودم و تا به امروز انحراف شديد داشت و گاهي دوتا مي‌ديد بعد از رژيم ديگر انحراف ندارد و خوب شده. به خاطر تمام اينها خدا را شكر مي‌كنم و از شما هم خيلي متشكرم و منتظر چاپ كتاب جديد هستم تا آن را هم تهيه كنم. با  آرزوي عمر با عزت و طولاني براي شما

        تهران ـ زهرا خسروي

 

سال 75 تلفني با خانمي صحبت مي‌كردم، به خاطر لاغر شدنشان خيلي اصرار داشتند كه آدرس مرا بگيرند و چون قبول نكردم و دليل خواستم، فرمودند من حدود 200 هزار تومان خرج كردم و با يك رژيم مشكل و جراحي مقداري لاغر شدم كه با كلي ناراحتي مجددآ دو برابر شدم ولي اكنون با مبلغ كمي خودم و شوهر و هم دو فرزندم به راحتي لاغر شده‌ايم پس اجازه بدهيد قاليچه ناقابلي برايتان بفرستم. پس از تشكر گفتم شما قاليچه را بخريد و در اطاق پذيرايي منزلتان بياندازيد و هر بار كه آن را مي‌بينيد از خداي مهربان تشكر كنيد كه اين همه بركات خوب را به ما ارزاني داشته و سلامتي ما را به راحت‌ترين شكل فراهم كرده و من فقط يك آموزش‌دهنده مي‌باشم.

 

 

 

 

هرم غذايي    |    جدول سن وزن و قد    |    پاسخ به سوالات    |    من پويا كاشاني    |    شنيدنيهاي جديد    |    تماس با ما    |   


Copyright © Pooya Kashani, 2009. All Rights Reserved
Desgin by A.Firoozi